Bursa Su Kaçağı Tespiti - 0532 312 03 98 - Kaçak Tespiti Aloğlu Ticaret

Aynı Gün Servis Hizmeti Sağlıyor Musunuz?

Bursa içinde yapmış olduğumuz tüm tesisat su kaçağı hizmetlerinde aynı gün servis imkanı sağlamaktayız. Bursa su kaçağı tespit ustası olarak birden fazla ilçeye servis hizmeti vermekteyiz.

Firma olarak amacımız sizlerden gelen servis talebini ertelemeden aynı gün adresinize ulaşmaktır. Ancak gün içerisinde geç saatlerde ekibimize ulaşmaşsanız ve çok ciddi bir sorun değilse bir sonraki güne erteleyebiliyoruz.

Yine de çok büyük sorunlu bir su kaçağına maruz kaldıysanız hemen bizlere ulaşın sizler için derhal çözüm üretmekten memnuniyet duyarız.

 
 

Bizler profesyonel ekiplerimizle Bursa da her gün çeşitli semtlerde su kaçağı tespiti yapmaktayız. Yaptığımız tüm tespit işlemlerinde eğtimli personeller ve teknik cihazlar yardımı ile zamanı en kısa süreye indirip aynı gün içerisinde daha çok kişiye hizmet sağlamaktayız.

Normal şartlarda  neredeyse tüm günümüzü alan bu servis hizmeti bir daire içinde kameralı görüntüleme cihazları ile kırmadan su kaçağını bulmamızın süresi  15 -20 dakika aralığında sürmektedir. Eğer birden fazla tesisat yapısında su sızması, çatlak ve kaçak varsa tüm binanın borularında kaçak araması yapılması gerekmektedir. Bu da sürenin biraz daha uzamasına sebep olmaktadır. Yinede maksimum durumda en fazla 50 dakika gibi sürede işlem bitmektedir.

Binanın tümünü içeren arama tarama işlemlerinde bu süre binanın daire sayısına göre değişmektedir. Tabi ki tüm müşterilerimiz bilmelidirlerki hızdan ziyade amacımız su kaçağını kesin bir şekilde bulmak ve bir daha aynı noktadan kaçak oluşmayacak şekilde sizlere onarım desteği de vermekten geçmektedir.