Bursa Su Kaçağı Tespiti - 0532 312 03 98 - Kaçak Tespiti Aloğlu Ticaret

Görüntülü Cihazla Tespit Kaç Dakika Sürmektedir?

Normal şartlarda görüntülü su kaçağı tespiti işlemi yapmamış olsa neredeyse tüm günümüzü alan bu servis hizmeti kameralı görüntüleme cihazları ile neredeyse 15 dakika gibi müthiş kısa bir sürede tamamlanmaktadır.

Eğer birden fazla tesisat yapısında su sızması, çatlak ve kaçak varsa tüm binanın borularında kaçak araması yapılması gerekmektedir. Bu da sürenin biraz daha uzamasına sebep olmaktadır. Yinede maksimum durumda en fazla 50 dakika gibi sürede işlem bitmektedir.

 

Evinizde bir su kaçağı probleminiz ortaya çıktı ve ne yapacağınızı bilmiyorsunuz. Kendinizi çaresiz durumda mı hissediyorsunuz? Gönlünüz rahat olsun. Hemen Bursa Su Kaçak Tespit Ustası ile iletişime geçin ve kırmadan dökmeden su kaçağı tespiti ile mevcut problemi alanında uzman ekibimiz ile en hızlı şekilde halledelim.

 

Bizler profesyonel ekiplerimizle Bursa’ da her gün çeşitli semtlerde su kaçağı tespiti yapmaktayız. Yaptığımız tüm tespit işlemlerinde eğitimli personeller ve teknik cihazlar yardımı ile zamanı en kısa süreye indirip aynı gün içerisinde daha çok kişiye hizmet sağlamaktayız.

Bir daire içinde kırmadan su kaçağını bulmamızın süresi en az 15 dakika maksimum 50 dakika aralığında sürmektedir. Binanın tümünü içeren arama tarama işlemlerinde bu süre binanın daire sayısına göre değişmektedir.

Tabiki tüm müşterilerimiz bilmelidirler ki hızdan ziyade amacımız su kaçağını kesin bir şekilde bulmak ve bir daha aynı noktadan kaçak oluşmayacak şekilde sizlere onarım desteği de vermekten geçmektedir.