Bursa Su Kaçağı Tespiti - 0532 312 03 98 - Kaçak Tespiti Aloğlu Ticaret

Tesisat Su Kaçağı Bulma

Problemli Tesisatlar her evde ve iş yerlerinde tesisat sahibinin hayatını zorlaştırır.Bu sorunları yaşamamak için oldukça uzun ömürlü, kaliteli ve sağlam borular üretilmektedir.

Ancak eski yapılarda eski malzemelerin kullanılması veya malzemelerin eskimesinden dolayı ve yeni yapılan binalarda da uygulama hatalarından dolayı boru bağlantılarında ve boru yüzeylerinde çatlama, kırılma, contalama hataları gibi bir çok nedenden dolayı kaçaklar yaşanabilir. Hatta yeni tadilat yaptırılan banyolarda bile banyo su kaçağı meydana gelebiliyor. “Banyo su kaçağı” , “küvet su sızıntısı ” şeklinde veya pis su tesisatı nedeniyle yaşanabiliyor.

Tesisatlarda meydana gelen diğer su kaçağı pis su yani atık su gider borularından kaynaklanan su kaçaklarıdır.

Lavabo gider borusu, küvet duş gider borusu ve klozet gider borusu olarak 3’e ayrılan gider boruları banyoda ya da genelde havalandırma boşluğunda ana gider borusuna bağlanıyor.

Tesisatlardaki su kaçağı tespiti günümüzde akustik dinleme cihazları veya kameralı sistem gibi gelişmiş cihazlarla yapıyı kırmaya gerek kalmadan yüzeysel dedektörlerle yapılabiliyor. Bu tespit esnasında ise suyun sızıntısına göre cihazlar kullanılıyor.

Ayrıca su kaçağı tespit ekibimiz de konusunda uzman kişilerdir yanlış uygulamalar ile sizleri uğraştırmayan uzman kadrolara sahibiz.
Lütfen Hizmetlerimiz ve Fiyatlarımız Hakkında Bilgi Alabilmek; Hizmet ve Destek Talep Etmek İçin Bizimle İletişime Geçiniz…